Цінності керують діяльністю

Діяльність Lindström здійснюється на основі її цінностей: прибуткове зростання, довготривалі стосунки із замовниками, стабільний розвиток, ентузіазм та задоволення від навчання. Цінності та їх практичне втілення постійно оцінюються шляхом щорічного вивчення роботи працівників.

Прибуткове зростання

Діяльність Lindström враховує структуру затрат та вирізняється економністю, гарантуючи прибуткове зростання. Менеджмент робить ставку на різноманітні ініціативи відповідно до загального добробуту компанії. Всі ініціативи повинні підтримувати бачення Lindström. Рішення приймаються на довготерміновій основі, тоді як ресурси виділяються на підтримку зростання.

Довготермінові взаємовідносини із замовниками

Справжнє партнерство вимагає взаємної довіри, постійного операційного розвитку та прибутковості для обох сторін. Lindström вислуховує замовників, передбачає потреби замовників та пропонує конкурентні послуги. Вимоги замовників негайно та уважно розглядаються.

Стабільний розвиток

Lindström приймає до уваги фінансові, соціальні та екологічні наслідки своєї діяльності. Lindström здійснює чесну діяльність з дотриманням законодавства та норм, а також поважає місцеві культури. Lindström є чесним та відповідальним роботодавцем. Окрім цього, наші постачальники та партнери повинні сповідувати ті самі принципи.

Ентузіазм та задоволення від навчання

Належна управлінська практика, стимулювання зворотного зв’язку та навчання забезпечують постійний розвиток Lindström та її персоналу. Відкрита та інтерактивна атмосфера стимулює інновації та пов'язаний з ними успіх.

Надіслати контактний запит або зателефонуйте +38 044 583 0341