Місія та бачення

МІСІЯ

Текстильний сервіс компанії Lindström зміцнює корпоративний імідж своїх замовників. Наші сервіси підтримують щоденну діяльність наших замовників, забезпечуючи на ринку найкраще співвідношення ціни та ефективності. Ми є відповідальним корпоративним громадянином та цінним роботодавцем.

БАЧЕННЯ 201

У 2016, ми вирізняємося значним зростанням та прибутковою діяльністю. Ми є фінансово незалежною компанією з оборотом у 400 мільйонів євро. Ми надаємо послуги замовникам у світовому масштабі та працюємо у 25 країнах Європи й Азії. Ми виступаємо лідерами на ринках 20 країн.


Корпоративний імідж Lindström ґрунтується на багаторічному досвіді, новій перспективі та передовому ентузіазмі. Наші сервіси підтримують щоденну діяльність замовників. Рішення щодо продукції та сервісі Lindström є передвісниками у всіх сферах бізнесу.


Ми забезпечуємо замовників першокласним досвідом обслуговування, незалежно від того, чи сервіс організований самостійно, чи з партнером. Lindström забезпечує найшвидші та найнадійніші процеси у галузі.


Наша систематична практика управління покращує міжнародну діяльність, базовану на концепції. Менеджмент забезпечено на найвищому міжнародному рівні з підтримкою культури обслуговування. Lindström є популярним роботодавцем, а її працівники добре відомі бездоганним обслуговуванням.
 

 

Надіслати контактний запит або зателефонуйте +38 044 583 0341