Послуги

Рішення для створення сильного корпоративного іміджу

Lindström пропонує рішення щодо інтер’єру, спецодягу та засобів захисту, котрі вдосконалюють як техніку безпеки, так і корпоративний імідж замовника.
Текстильні послуги Lindström включають аналіз потреб, розробку колекції, придбання, доставку текстильних виробів замовнику, а також збір забруднених виробів, обслуговування текстильних виробів та відповідальну утилізацію виробів наприкінці терміну їх експлуатації.

 

Багаторічний досвід Lindström забезпечує надання надійних та гнучких послуг відповідно до сезонних змін. Наш бездоганний ланцюг послуг та активний аналіз потреб замовника забезпечують сервіс, що відповідає особливим вимогам кожного замовника. Гнучка модель обслуговування дозволяє задовольняти потреби на відповідному рівні як невеликих організацій, так і глобальних компаній.

Переваги текстильного сервісу Lindström

  • Відсутність потреби постійного інвестування коштів у дослідження ринку, придбання та зберігання текстильних виробів
  • Економія часу завдяки професійному сервісу
  • Послуги з аутсорсингу текстильних виробів забезпечують зручність та гнучкість під час тихих та пікових періодів розвитку Вашого бізнесу

Надійний та бездоганний сервіс спрощує щоденну роботу замовника. Lindström організовує свою діяльність із врахуванням ефективності сировини, що використовується та проблем навколишнього середовища.

Надіслати контактний запит або зателефонуйте +38 044 583 0341