Комплексні рішення щодо спецодягу

Ми пропонуємо рішення щодо спецодягу, що є оптимальними для Вашої галузі. Наш сервіс з оренди, обслуговування та інші різноманітні послуги становлять єдине рішення, незалежно від того, чи йдеться про комплексні чи окремі послуги. Довіривши вирішення питання спецодягу надійному партнеру, Ви зможете зосередитися на своїй основній роботі.

Спецодяг – зовнішній вигляд  Вашого корпоративного іміджу. Яку інформацію Ви хочете отримати?

  • Стильний та спеціально розроблений спецодяг є важливим фактором професійної безпеки та комфорту.
  • Ми пропонуємо оптимальні рішення щодо спецодягу для компаній та організацій будь-яких розмірів, котрі працюють як у сфері послуг, так і в особливих промислових умовах. Спецодяг виготовляється із перевірених та надійних матеріалів, за дизайном, що разом із належним обслуговуванням забезпечує надійну безпеку праці.
  • Наше бачення базується на великій кількості клієнтів з різних галузей та багаторічному досвіді, завдяки чому ми можемо рекомендувати замовнику відповідне рішення щодо спецодягу як з нашої основної колекції, так і одягу, виготовленого за індивідуальним замовленням
  • Відповідний спецодяг створює переконливе перше враження та підсилює відчуття професійної гордості серед працівників. Наш сервіс забезпечить Вас чистим та акуратним спецодягом у відмінному стані і у майбутньому.

Індивідуальні рішення сервісу заощаджують час та зусилля

Ми прагнемо покращити щоденну роботу наших замовників. Комплексне сервісне рішення Lindström охоплює повний цикл експлуатації спецодягу: від закупівлі, вибору та адаптації до оренди, прання, обслуговування та утилізації.

 

Завдяки нашому зручному сервісу з використанням індивідуальних шаф, кожен працівник щотижня забирає чистий індивідуальний спецодяг безпосередньо у своїй надійній шафі. Ми завжди дбаємо про обслуговування, ремонт та необхідну заміну зношеного одягу.

 

Наш гнучкий сервіс також дозволяє коригувати обсяги продукції відповідно до змін кількості працівників. Завдяки цьому працівники завжди отримують відповідну кількість спецодягу без зайвого придбання та зберігання.

Партнерство з досвідом

Lindström прагне створити надійний спецодяг та сервісні рішення для замовників.

 

Завдяки нашому багаторічному досвіду як постачальника спецодягу для різних галузей, а також відділу проектування та розробки продукції, що є одним з

найбільших у секторі, одяг завжди розробляється для конкретного використання та є перевіреним тисячами користувачів.

 

Ми пропонуємо рішення по спецодягу у кожній з 21 країн Європи та Азії, в котрій працює Lindström. Компанія Lindström є лідером на ринку. У 1990-х роках ми розробили успішну концепцію модульної пральні для підтримки нашої роботи на міжнародному рівні. Протягом останніх років концепція також була прийнята у Фінляндії. Концепція модульної пральні передбачає роботу малих операційних підрозділів, що дозволяє нам надавати послуги на місці, поруч із нашими замовниками.

Коли колекції спецодягу та пов’язані з ним доставка і обслуговування координуються одним партнером, сервіс можна перетворити у єдиний цілісний механізм, котрий підтримує замовників.

 

Послуги Lindström зі спецодягу включають:

  • Розробку та придбання колекції
  • Персональні примірки та необхідні поправки
  • Прання та перевірка стану: ремонт та оновлення
  • Доставка чистого та збір забрудненого  спецодягу – зручний та легкий сервіс з використанням шафок
  • Зберігання та кінцева утилізація
Надіслати контактний запит або зателефонуйте +38 044 583 0341