Різносторонні колекції спецодягу

Спецодяг Lindström є частиною щоденного життя сотень тисяч людей. Наші різноманітні колекції спецодягу пропонують галузеві рішення із врахуванням як корпоративного іміджу замовника, так і щоденних потреб різних груп працівників.

Готова колекція одягу від Lindström

Маючи сотні варіантів, колекція одягу Lindström може найкращим чином задовольнити потреби у спецодягу у будь-якій сфері. Різностороння колекція пропонує надійні та відповідні сорочки, туніки, штани, куртки та комбінезони, від презентабельного одягу у сфері послуг до високонадійного спеціалізованого захисного одягу.

Колекція Lindström може бути швидко прийнята в експлуатацію; наші експерти допоможуть Вам вибрати одяг, що відповідає потребам Вашої компанії та може бути доставлений вже протягом двох тижнів з моменту замовлення. Необмежений обсяг замовлень означає, що спецодяг можна замовити навіть для одного працівника.

Унікальні та індивідуальні рішення

Ви зацікавлені в індивідуальному спецодязі для Вашої компанії?
Більше не шукайте, оскільки індивідуальні рішення є спеціалізацією нашої досвідченої та компетентної дизайнерської команди. Разом ми зможемо розробити окремі деталі або весь комплекс відповідно до Ваших потреб. Кінцева продукція виглядатиме чудово, підтримуватиме Ваш корпоративний імідж та матиме високу якість.

Надіслати контактний запит або зателефонуйте +38 044 583 0341