Стабільна щоденна діяльність

Відповідальність та етика є невід’ємною частиною системи цінностей Lindström. Компанія Lindström прагне здійснювати діяльність шляхом задоволення потреб компанії та довкілля без негативного впливу на майбутні покоління. Мінімізація впливу на довкілля та підтримка соціального добробуту є важливими завданнями у всіх країнах присутності.

Lindström є важливим роботодавцем, платником податків та соціальним гравцем у багатьох місцях. Компанія відіграє особливо важливу роль у невеликих містах, забезпечуючи регіональний розвиток та можливості. Lindström виступає ключовим клієнтом для багатьох підприємців та має вплив на добробут людей, що працюють у замовників. Lindström працює у країнах, в котрих текстильні сервіси в минулому не надавались, і, таким чином, сприяє корпоративній структурі та попиту у регіоні. Одночасно Lindström може розповсюджувати екологічну усвідомленість у нових регіонах.

 

Споживання води та енергії у пральнях і відходи, що утворюються в результаті прання  – основний вплив наших операцій на екологію. Дискусії на тему зміни клімату та законодавства встановлюють обмеження також і на оренду текстильних виробів. З іншого боку зміна клімату має позитивний вплив на розвиток обороту, оскільки дискусія на тему зміни клімату та її впливу на живе довкілля підвищує усвідомлення екологічних ризиків та зацікавленості в екологічній продукції та послугах. Екологічні рішення з довгими періодами експлуатації забезпечують вибір на користь одноразової продукції, котра створює навантаження на довкілля.

 

Незважаючи на зростання вартості енергії та сировини, Lindström прагне розвивати діяльність забезпечуючи відношення ціни та ефективності. У майбутньому, зміна клімату скоріш за все призведе до регулювання ринків енергії та води, збільшуючи вартість товарів для компаній та змінюючи структуру вартості обслуговування продукції. Сервісні центри, розташовані поруч із замовниками, рішення щодо легких та модульних пралень, а також постійна оптимізація шляхів доставки та закупівлі текстильних виробів впливають на вартість обслуговування та навколишнє середовище. Lindström приділяє велику увагу питанню доступності енергії, логістиці та екологічних цінностей під час створення нових сервісних центрів.

 

Дізнайтеся більше про стабільний розвиток на сайті Групи (англійською мовою).

Надіслати контактний запит або зателефонуйте +38 044 583 0341